Australia
First Dahn
Herz Alherz
James Jordan
Casey Jordan
Dale Noonan
Aaron Noonan
 Canada
First Dahn
Jerome Busque
Jeremy Fraser
Jeremy Gauthier
Joshua Anthony Gervasi
Marc Gilbert
Caroline Hamel
Nathan John Lajunen
Christian Larose
Anthony Thomas Maione
Ryan Neil Malcolm
Emery Poitras
Frederic Provencher
Michael Raffaele Shepherd
Dave Vallieres
Second Dahn
Pierre Berube
Patrick Fiset
Lucas Matthew Michael
Third Dahn
Chantal Chartier
Guylaine St. Germain
Fourth Dahn
Pierre-Andre Garneau
Tomy Joannette
Yves Ruel
 Germany
First Dahn
Manuel Rissel
Andre Sefrin
 Spain
First Dahn
Ramon Aracil
Neus Aracil
Sergi Blanquez
Francisco Javier Blanquez
Margal Bohorquez
Antonio Buil
Anna Buil
Jordi Caparros
Magdalena Soler Carmona
Pol Chacon
Diego De La Cruz
Daniel Delafuente
Sergio Heredia
Valeria Palazon Herrero
Francisco Javier Sanchez Lopez
Cecilio Lozano
Hugo Lozano
Ethan Thomas McGuggon
Christophe Parrot
Pau Pomares
Clara Ramirez
Juan Carlos Ramirez
Marta Navarro Soler
Daniel Navarro Soler
Robert Soliva
Christian Subias
Alex Toledano
Alex De La Torre
Judith Velasco
Eric Zambrano
Second Dahn
Kirian Roig
Third Dahn
Nicolas Feugier
Manuel Neira
Gemma Perez
Guillermo Romera
Ovidio Souto
Fourth Dahn
Cesar Herrero
Jose Antonio Sanz
 Ireland
First Dahn
Chetsada Allen
Keith Duncan
 The Netherlands
First Dahn
Victoria Patricia van der Meer
Second Dahn
Maximiliaan Cheung
 New Zealand
First Dahn
Alex Sim
Second Dahn
Adam Jenkins
 Puerto Rico
First Dahn
George M. Falcon
Luis J. Mojica
Christian A. Pena
Maria F. Santana
Deyaneira Tirado
Second Dahn
Edwin O. Agosto
Miguel A. Dorles
 Afghanistan
First Dahn
 Argentina
First Dahn
Joaquin Moreira
Maria Moreira
Fernando Portillo
 Australia
First Dahn
Caroline Jun
Harry Jun
Cody Millard
Asia Wolfe
Second Dahn
Third Dahn
Chris Kalli
Sophia Kalli
Fourth Dahn
 Canada
First Dahn
Alex Beaupre
Mario Desgagne
Jean-Rene Gagne
Vincent Gagne
Claude Gelinas
Guillaume Hertel
Raphael Larouche
Vincent Massicotte
Christopher-Lee Mathieu
Emily Marie-Jo Weir
Second Dahn
Lina Bergeron
Lou Furano
David Anthony Gregorcic
Stephanie Marie Wright
Kaveh Yekta
Third Dahn
David Ham
Carolane Lefrance Leblanc
Caroline Prevost
Fourth Dahn
Ryan McCondach
 Germany
First Dahn
Second Dahn
Third Dahn
Travis Gentry
Fourth Dahn
Michael Grimes
 Spain
First Dahn
Tristan Armada
Ingrid Romera
Second Dahn
Ruben Camacho
Third Dahn
Fourth Dahn
Maria Aguado
Amanda Medina
 Ireland
Second Dahn
First Dahn
Sean Galvin
Flona Galvin
Saoirse McCarthy
 Italy
First Dahn
Brittany Moulton
Zachary Moulton
Second Dahn
Fabio De Piero
Third Dahn
Third Dahn
Fourth Dahn
Roberto Beraldi
George Mejia
Dylan Ryan Mejia
 The Netherlands
First Dahn
Kim De Graaf
Pieter Hulshoff
Gino Koppe
Second Dahn
Andre Bredschneijder
Daphne Bredschneijder
Maurits Hurk
Saad Morched
Florian Pakasi
Sidney Paulis
Sven Van Rijn
Kees Winters
Third Dahn
Nick Staveren
Fourth Dahn
Ramon Fa-Sai-Oen
Antonia Gonzales
Orfeo Sprang
 New Zealand
First Dahn
Tahlia Coup
Samuel Coup
Isaac Fastnedge
Ingrid Horide
Jane Hurst
Ryan Jenkins
Connor Jenkins
Jonathan Sim
Second Dahn
Daniel Marsh-Patrick
Third Dahn
 Puerto Rico
First Dahn
Alex Figueroa
 Canada
First Dahn
Jaiden Beaulieu
Raina -Lynn Brook
Jordane Godbout
Ann Sophie Lambert
Maxime Major
Matthew William Monarch
Carl Paradis
Yancy Poitras
Aidan Rollin
Daniel Sirie
Elijah Suffel
Megan, Anne Tassone
Adam, Michael Tassone
Elias Tomas
Brianna Angela Walz
Second Dahn
Mark Fioravqnti
Yves Gauthier
Francois Godard
Erick Jubinville
Hannah Shuttleworth
Third Dahn
Fourth Dahn
Lucie Dussault
 Germany
First Dahn
George DeGrella
Christopher DeGrella
Thomas Myers
Nathan Shuttleworth
Third Dahn
Bryan Myers
 Spain
First Dahn
Juan Fernando Barba
Rayen Chaabani
Pauls Molina
 Italy
First Dahn
Noa Mazzocco
 Japan
First Dahn
Miguel Cruz, Jr.
 The Netherlands
First Dahn
Aniel Bhiekhemsing
Karan Bhiekhemsing
Karan Bhiekhemsing
Keshau Bhikhoe
Leendert Sander Bos
Joost Buitenweg
Morayaha Chowhari
Daniel Djajengdihardjo
Jonathan Djajengdihardjo
Malcolm Van Eyck
Gideon Femer
Tristan Foree
Danielle Van Giersbergen
Kamil Gonera
Bob Groeneveld
Sharndeep Jassal
Sharndeep Jassal
Pauline Kuiter
Jamie Laurense
Martijn Laurense
Angelo Mortinus
Steffie Nieuwenhuis
Neeltje Palmen
Nena Ruiter
India Sital
Aashiq Sital
Ishani Sowdagar
Hubert Van Vliet
Samuel De Vringer
Nathan Webster
 New Zealand
First Dahn
Daryl Arthur
Stephen Jekins
Lio Jones
 Portugal
First Dahn
Andre Neves
Third Dahn
Victor Guarte
 Canada
First Dahn
Glenna Reid
Patricia Major
Stephanie Au
Christopher Barnett
Fravics Lajeunesse
Peter Shirkie
Mitcheli Torcaso
Second Dahn
Matthew Rossi
Tim Allan
Rachel Williams
Chantal Bernier
Stephanie Bellavance
Tasha Filice
Francois Galarneau
Jean Mathieu
Third Dahn
Brian Goodridge
Stacey Vincent
Fourth Dahn
Joseph Pinder
Gaston Beaudoin
Jeffrey Goslow
Shhannon Eyndhoven
Adrien LaFlamme
Julien Larocque
Crystal Nadon
 Germany
First Dahn
Breanna Ramich
Third Dahn
Peter Busch
Patrick Scheich
 Spain
First Dahn
Carlos Horna
Oscar Garcia
Marta Velasco
Second Dahn
Javier Sanchez
Gloria Guerrero
Concha Miguez
 The Netherlands
First Dahn
Duncan Boyeng
Jesper Clason
Niels Clason
Aishwarya Dhall
Peer Evers
Ronny Foree
Twan Klopping
Rochella Koers
Vinh Luu
Anthony Lieuw On
Joshua Lieuw On
Esmee Lieuw On
Ivo Johannes Peters
Marc Zeeman
Second Dahn
Vincenl Feniji
 New Zealand
First Dahn
Daryl Arthur
Lio Jones
Remedy Wells
Second Dahn
Philip Denby
Chris Kalli
Sophia Kalli
Fourth Dahn
Caroline Morrell
 Puerto Rico
First Dahn
Roberto Andino
Wilniel Martinez
Hiram Quiles
Ian Rod Rigues
Den Rivera
Raiza Rivera
 Canada
First Dahn
Noah Nadon
Joshua Elliott
Nathan Askew
Brayden Askew
Maxime Beaupre
Mathieu Bedard
Hunter Berto
Pierre Berube
Olivia Chartrand-Robinson
Patrick Fiset
Tristan Goslow
Karl Herzog
Zachary Labbe
Adam Moreau
Lysanne Provencher
William Schley
Sean Smith
Alex Weir
Brandon Wilkins
Second Dahn
Lise Beaumier
Chantal Chartier
Lisa McLean
Guylaine St.Germain
Third Dahn
Marc-Andre Major
Pierre-Andre Garneau
Tommy Joannette
Yves Ruel
 Germany
First Dahn
Leon Fittkau-Frank
Aubrey LeGue
Jonas Wingerter
 Italy
First Dahn
Massimo Chirivi
Ashley Mejia
Angelino Piccin
 The Netherlands
First Dahn
Maximiliaan Cheung
Rachel Chakawri
Menno Duijnstee
Tony Merien
Amazigh Mouha
Boris Raatgever
Sayra Ranjha
Sharon Rog
Freek Verwaal
 New Zealand
First Dahn
Liam Murphy
Roscoe Webb
Remendy Mane Wells
 Canada
First Dahn
Fourth Dahn
 Spain
Second Dahn
Fourth Dahn
 New Zealand
Second Dahn